Hokey Ligi'nde sezon kapandı
Selçuklu Belediyesi Hokey takımı açık alan erkekler birinci liginde ligi beşinci sırada tamamladı.
Selçuklu Belediyesi Hokey takımı açık alan erkekler birinci liginde ligi beşinci sırada tamamladı. Türkiye Hokey Federasyonu Erkekler ve Kadınlar Açık Alan 1. Liginde sezonun son etabı Konya da tamamlandı. Karşılaşmalar Saraçoğlu Tesisleri'nde oynandı. Hokey birinci liginde şehrimizi temsil den Selçuklu Belediyesi Spor Kulübü Hokey Takımı ligde 7 maç oynadı. Nizip ve Kahramanmaraş'i 2-0 mağlup olan mavi beyazlılar Malatya'yı 4-1, Battalgazi'yi 2-1, Muğla'yı 4-0 yenmeyi başardı. Selçuklu Belediyesi hokey takımı, Nizip HEM ile 1-1, Boybeyi ile 2-2 berabere kalarak ligi 3 galibiyet, 2 yenilgi ve 1 beraberlikle beşinci sırada tamamladı. Ligi zirvede tamamlayan ekip ise Kahramanmaraş takımı oldu. Selçuklu Belediyesi Hokey takımı açık alan liginin tamamlanmasının ardından salon hokeyi için çalışmalarına başlayacak. Zorlu bir sezonu geride bırakan mavi beyazlılar bir süre dinlendikten sonra çalışmalarını kendi tesislerinde yapacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.