Hocalar kucaklaştı
Geçtiğimiz sezon Anadolu Selçukspor’da birlikte çalışan Anadolu Selçukspor Teknik Direktörü Abdurrahman Baysangur ve Ümraniyespor Teknik Direktörü İlker Erdem maç sonrasında kucaklaşarak hasret giderdi.
Geçtiğimiz sezon Anadolu Selçukspor’da birlikte çalışan Anadolu Selçukspor Teknik Direktörü Abdurrahman Baysangur ve Ümraniyespor Teknik Direktörü İlker Erdem maç sonrasında kucaklaşarak hasret giderdi. İki isim geçtiğimiz sezon yeşil-beyazlı ekipte birlikte çalışmış Abdurrahman Baysangur, İlker Erdem’in yardımcılığını yapmıştı
FERHAT TÜRKOĞLU
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.