Herkes tatile, Selim Ay umreye gidiyor
Torku Konyaspor’un genç yıldızı Selim Ay bir kere daha Konyalı bir futbolcu olmanın farklılığını gösterdi
Torku Konyaspor’un genç yıldızı Selim Ay bir kere daha Konyalı bir futbolcu olmanın farklılığını gösterdi. Ligin tatil olması ile birlikte liglerimizde mücadele eden birçok oyuncu Akdeniz Ülkerleri’nde yapacakları tatil için ülkeden ayrılırken, Selim Ay ise ailesi ile birlikte umreye gitti. Selim ligin bitmesi ardından antalya’ya ailesinin yanına dönmüştü. Kısa bir dinlenme ardından ise oyuncu annesi, babası ve kız kardeşiyle birlikte umreye gitmek için ülkeden ayrıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.