Hentbol şanssız hafta
Türkiye Hentbol Süper Liginde mücadele eden Selçuklu Belediyesi Hentbol Takımı ligin 10. haftasında kendi sahasında Nilüfer Belediyespor takımını konuk etti.
Türkiye Hentbol Süper Liginde mücadele eden Selçuklu Belediyesi Hentbol Takımı ligin 10. haftasında kendi sahasında Nilüfer Belediyespor takımını konuk etti. Güçlü rakibine karşı maça oldukça iyi başlayan mavi beyazlılar skor avantajını ele geçiren rakibine karşı etkili olmakta zorlandı.
İlk yarısı konuk takımın üstünlüğü ile sona eren mücadele 23-32 Nilüfer Belediyesi takımının galibiyeti ile sona erdi. Geride kalan haftalarda 1 galibiyet ve 3 beraberlik alan mavi beyazlılar bu hafta sonunda Ankara deplasmanında İl Özel İdarespor takımıyla karşı karşıya gelecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.