Hedef spor yapanların sayısını artırmak
Selçuklu Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanlığına seçilen Mehmet Baykana tebrik ziyaretinde bulundular.
ASKF binasında yapılan ziyaret programına Selçuklu Belediyespor Kulübü Başkanı Fatih Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Selçuklu Belediyespor Kulübünün faaliyet gösterdiği her branşta ulusal ve uluslararası derece elde etmek için çaba harcadığını ifade eden Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz “Konya’da amatör sporun en büyük adresi olduk. Tesislerimiz, altyapımız, sporcu ve branş sayımızla şehrimizin spor hayatına destek veriyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her branşta uluslar arası derece elde etmek için çaba harcıyoruz. Bununla birlikte centilmenlik, spor ahlakı ve sporu daha tabana yaymak için çalışıyoruz. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanının şehrimizden olması bizi daha da heyecanlandırıyor. Mehmet Baykan Konya spor hayatının gelişmesi için özverili bir şekilde çalışmaktadır. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.