Hazırlıklar devam ediyor
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grup 21. Hafta mücadelesinde deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak Konya Anadolu Selçukluspor’da hazırlıklar devam ediyor.
Spor Toto 2. Futbol Ligi Beyaz Grup 21. Hafta mücadelesinde deplasmanda Göztepe ile karşılaşacak Konya Anadolu Selçukluspor’da hazırlıklar devam ediyor. Hafta sonunda iç sahada oynadıkları ve 2-1 kazandıkları Kırklarelispor maçının ardından İlker Erdem tarafından futbolculara verilen izin tamamlandı ve çalışmalara başlandı. 17 Şubat 2014 Pazartesi günü İzmir deplasmanında Göztepe ile oynayacakları maçın hazırlıklarına öğleden sonra yapılan antrenman ile devam eden yeşil beyazlılar, Torku Konyaspor takımı ile de bir hazırlık maçı gerçekleştirdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.