Hazırlıklar başlayacak
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde kısa devre arası tatilinde çalışmalar yarın başlayacak.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde kısa devre arası tatilinde çalışmalar yarın başlayacak. Aranın çok olmaması nedeniyle arayı devre arası çalışmalarını Konya’da sürdürecek olan sarı mavili takımda oyucuların Cuma günü öğleden sonra ilk çalışmasını gerçekleştirmesi beklenmekte. Devre arasına Anadolu Efes galibiyeti ile giren sarı mavililerde morallerin yüksek olduğu belirtilirken, yapılması muhtemel hazırlık maçları noktasında ise henüz bbir açıklama yapılmadı. İlk yarıyı 19 puanla 15. sırada tamamlayan Torku Konya Selçuk Üniversitesi ikinci yarıdaki ilk maçını ise 25 Ocak Cumartesi günü iç sahada saat 16:00’da Beşiktaş İntegral Forex ile yapacak. İlk yarıda İstanbul’da oynanan karşılaşma 81-67 Beşiktaş İntegral Forex’in galibiyeti ile tamamlanmıştı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.