Havuzda şampiyon okullar belli oldu
2014-2015 Öğrenim yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Okullar arası Küçükler ve Yıldızlar Kız-Erkek Yüzme İl Birinciliği müsabakaları yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan yarışlarda sporcular kıyasıya bir mücadele içine girerken sporseverlerde tribünde heyecanlı dakikalar yaşadı. Yarışma sonunda 11-12 yaş erkeklerde Şampiyonluğa Vali Necati Çetinkaya Ortaokulu ulaşırken, Sistem Koleji ikinci, Mehmet Beğen Ortaokulu üçüncü oldu. 11-12 yaş bayanlarda ise Sistem Koleji birinci oldu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.