Hamleler Yaz Kupası için yapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan 'Yaz Kupası Satranç Turnuvası' GHSİM Eğitim ve Toplantı Salon’unda yapıldı.
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan 'Yaz Kupası Satranç Turnuvası' GHSİM Eğitim ve Toplantı Salon’unda yapıldı. Turnuva 12 Yaş ve altı, 18 Yaş ve altı Kategorisiyle Genel Kategorilerinde 6 Tur İsviçre sistemine göre oyuncu başına 45’+30”/hamle temposunda 65 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. İlk üç dereceyi alan sporculara madalyaları verilirken müsabakalar sonra sıralama şu şekilde oluştu; 12 Yaş Ve Altı Kategorisi Ali Berkay Danışman, BeytullahŞevik, Berat Çeri.18 Yaş Ve Altı KategorisiMuhammet Tetik, Buğra Çeri, Tolga Akın.Genel Kategori, Yiğit Kamışlı,Fatih Çelikel, Münir Gölcü
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.