Hamleler Gençlik Haftası için yapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği 2014 Yılı faaliyet takviminde yer alan ‘19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası’ 17-18-19 Mayıs tarihleri arasında Kule Site AVM’deyapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği 2014 Yılı faaliyet takviminde yer alan ‘19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası’ 17-18-19 Mayıs tarihleri arasında Kule Site AVM’deyapıldı . Turnuva 7 tur İsviçre sistemine göre oyuncu başına 45’+30”/hamle temposunda 200 sporcunun katılımı ile yapıldı. Katılımın yoğun olduğu turnuvada İlk üç dereceyi alan oyunculara madalya ve çeşitli ödüller verildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.