Hamleler 23 Nisan için yapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan '23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası' 26-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Sa
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Satranç İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan '23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası' 26-27 Nisan 2014 tarihleri arasında Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı. 5 tur İsviçre sistemine göre oyuncu başına 35’+30”/hamle temposunda 125 sporcunun katılımı ile gerçekleşen turnuva çocukların kıyasıya mücadelelerine sahne oldu. 5 kategoride gerçekleşen yarışmalarda dereceye giren minik zekâlar madalya ile ödüllendirildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.