Halef selef yan yana izledi
Anadolu Selçukspor’un yeni başkanı Önder Sami Güven ve eski kulüp başkanı Mehmet Günbaş Keçiörengücü maçını tribünden birlikte izlediler.
Anadolu Selçukspor’un yeni başkanı Önder Sami Güven ve eski kulüp başkanı Mehmet Günbaş Keçiörengücü maçını tribünden birlikte izlediler. Eski başkan Günbaş takımı zorlu Keçiörengücü maçında takımı yalnız bırakmadı. Karşılaşma sonunda iki başkan da stadyumdan mutlu ayrıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.