Güventaş Koleji karatecileri kürsüden inmiyor
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Okullar(Liseler) Arası Bölge Karate Şampiyonası 12–13 Mart 2014 tarihlerinde Muğla, Adana, Denizli, Afyonkarahisar, Yozgat, Aksaray, Antalya, Ankara ve Konya illerinden gelen sporcuların katılımıyla gerçekleştirildi.
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Okullar(Liseler) Arası Bölge Karate Şampiyonası 12–13 Mart 2014 tarihlerinde Muğla, Adana, Denizli, Afyonkarahisar, Yozgat, Aksaray, Antalya, Ankara ve Konya illerinden gelen sporcuların katılımıyla gerçekleştirildi. Şampiyonada Merve Güventaş Koleji öğrencilerinde Tuğçe Demiş 48 kiloda tüm rakiplerini geride bırakarak birinci olurken, yine aynı okulda Esra Demiş 59 kiloda bölge üçüncülüğünü elde etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.