Güreşte il birinciliği yapıldı
Okullararası Küçükler Güreş İl Birinciliği ve Minikler İl Seçmeleri yapıldı.
2016-2017 Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyet takviminde yer alan Okullararası Küçükler Güreş İl Birinciliği 06-07 Mayıs 2017 tarihlerinde, Güreş İl Temsilciliği faaliyet takviminde yer alan Minikler İl Seçmeleri ise 08-09 Mayıs 2017 tarihlerinde yapıldı. Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Güreş Salonunda yapılan müsabakalarda pehlivanların büyük bir mücadele içine girdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.