Güreş heyecanı Burdur’da başlıyor
Türkiye Güreş Federasyonunun 2010 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Kulüplerarası Bayanlar Federasyon Kupası Güreş Müsabakaları bugün Burdurda başlayacak.
Burdur Gazi Atatürk Spor Salonu’nda bugün sabah bölümünde, 48, 55, 63 ve 72 kilo eleme müsabakaları, öğleden sonra da 48, 55, 63 ve 72 kilo yarı final ve represaj müsabakaları, açılış töreni ve ardından 48, 55, 63 ve 72 kilo finalleriyle ödül töreni yapılacak. Müsabakaların ikinci günü ise, 51, 59 ve 67 kilo eleme müsabakaları, öğleden sonra da 51, 59 ve 67 kilo yarı final ve represaj müsabakaları ile 51, 59 ve 67 kilo final müsabakaları ve ardından yapılan ödül töreni gerçekleşecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.