Gurbetçilerimizden öğrencilerimize forma
Konyaspor Yönetim Kurulu tarafından genç nesillerin Konyasporluluk ruhuyla yetişmesi amacıyla başlatılan forma kampanyasında üçüncü dağıtım dün Alaaddin İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirildi
Konyaspor Yönetim Kurulu tarafından genç nesillerin Konyasporluluk ruhuyla yetişmesi amacıyla başlatılan forma kampanyasında üçüncü dağıtım dün Alaaddin İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirildi. Kampanyanın üçüncü dağıtımının sponsorluğunu Hollanda Konya Kültür ve Dayanışma Vakfı üstlendi. Okulda gerçekleştirilen törene Basın Sözcüsü Güven Öten, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kaya ve Mevlüt Çapan, Hollanda Konya Kültür ve Dayanışma Vakfı 2.Başkanı Hüseyin Bostancı ve dernek yönetim kurulu üyesi Fikret Koç ve okul yöneticileri katıldı. Törende konuşan Basın Sözcümüz Güven Öten, gençlerden Konyaspor’u yalnız bırakmamalarını isteyerek, "Yaptığımız yeni uygulama ile hepiniz velilerinizle birlikte maça ücretsiz olarak girebiliyorsunuz. Bu formaları giymiş halde hepinizi Çaykur Rizespor maçına bekliyoruz" derken, dernek 2.Başkanı Hüseyin Bostancı ise kendisinin de Alaeddin İlköğretim Okulu mezunu olduğunu belirterek "Sizlerden bu formaları gururla giymenizi ve sadece Konyaspor taraftarı olmaya söz vermenizi istiyorum” şeklinde konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.