Güle oynaya 2.Lig'e çıktık
Kadınlar 2.Ligi'ne yükselme maçında 7 Eylül Gençlikspor'u 9-0 yenen temsilcimiz Konya İdman Yurdu, Kadınlar 2.Ligi'ne yükseldi.
Bu sezon Kadınlar 3.Lig'inde iyi bir performans sergileyen ve 18 maçta 17 galibiyet, 1 mağlubiyet alarak sezonu şampiyon olarak tamamlayan Konya İdmanyurdu Spor, Kütahya'da 2.Lig öncesi oynanan Play Off maçında 7 Eylül Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. DPÜ Germiyan Kampüsü Stadyumu'nda oynanan maçta rakibini Cansu (3), Kerime (3), Esra (2) ve Selver'in attığı gollerle 9-0 yenerek 2.Lig'e yükseldi. Konya İdman Yurdu; Play Offların ilk maçında Ankara'da Sakarya Bayan Futbol Spor ile karşılaşan Konya İdmanyurdu Spor 90 dakikası 0-0 biten maçta uzatmalarda Kerime, Mine, Habibe(2) 'nin attığı gollerle rakibini 4-0 yenmişti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.