Greko-Romen güreş 1.Lig’i bugün başlıyor
2009-2010 Sezonu Büyük Erkekler Serbest ve Greko-Romen Güreş 1.Lig müsabakaları Selçuklu Belediyesi Spor Salonunda yapılacak.
Bugün saat:16.00- 17.30 arası yapılacak olan Teknik Toplantı ve Kura Çekimi ile başlayacak müsabakalar 30 Mayıs Pazar günü sona erecek. 2008-2009 Sezonu klasman sıralaması esas alınacak olup, Serbest Stilde ilk 5 takım, Greko-Romen Stilde ilk 4 takım seri başı olarak, diğer tüm takımlar ise karma olarak kura çekimi yapacaklar. Müsabakalarda Konya Şekerspor ve Konya Büyükşehir Belediyespor Kulübü ise Büyük Erkekler Grekoromen Güreş 1.Liginde mücadele verecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.