Göztepe hazırlıkları başlıyor
Spor Toto 2. Lig çBeyaz Grup’ta 21. Hafta maçaları kapsamında Gözteppe ile karşılaşacak olan Konya Anadolu Selçukluspor’da bu maçın hazırlıkları bugün başlıyor.
Spor Toto 2. Lig çBeyaz Grup’ta 21. Hafta maçaları kapsamında Gözteppe ile karşılaşacak olan Konya Anadolu Selçukluspor’da bu maçın hazırlıkları bugün başlıyor. Öğlen saatlerinde Konya Büyükşehir Belediyesi Kayacık Spor Tesisleri’nde bir araya gelen yeşil beyazlılar öğleden sonra ise haftanın ilk çalışmasına çıkacak. Teknik Direktör İlker Erdem gözetiminde gerçekleştirilecek antrenmanın hafif tempoda gerçekleşmesi bekleniyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.