Gözler transferlerde
Olağanüstü genel kurul telaşesini bitiren Konyaspor’da yeni yönetim kolları transfer için sıvadı
ŞAMPİYONLUK SÖZÜMÜZÜ TUTTUK
Bir yıl önce göreve geldiklerinde Konya'nın ve Konyaspor camiasının büyüklüğünü de göz önüne alarak bir söz verdiklerini ifade eden Bahattin Karapınar, "Allah'a şükürler olsun bu sözümüzü tuttuğumuz için çok mutluyuz. 25 milyon Türk Lirası borç ile devraldığımız kulübümüzü, hiç bir geliri olmadan ve var olan gelirlerine de temlik konulduğu bir zamanda hem takımımızın parasını ödedik, hem de mevcut borçtan yaklaşık 1,5 milyon Türk Lirası eksilttik. Bunun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese, Ömer Atiker'e ve Atiker ailesine, Süleyman Işıkçeviren'e tüm yöneticilerimize ve bize katkı sağlayanlara teşekkür ediyoruz" dedi.
Konyaspor'un şampiyon olması için emek sarfettiklerini ve kötü günde bile bu hedeflerinden en ufak bir sapma olmadığını da sözlerine ekleyen Karapınar, "Vicdanımız rahat. Niye rahat. Çünkü verdiğimiz sözü tuttuk. Bu şampiyonluk nişanesinin ömür boyu bizimle birlikte kalacağını biliyoruz. Bunun huzuru ve mutluluğu tarif edilemez bir duygu" şeklinde görüş bildirdi.
Karapınar, "Biz Süper Lig'e çıkarken Konya şehri play-off maçlarına kadar tedirgindi. Lige çıkacağımıza inanamadı. Ama 3 maçlık dönemde yakaladığımız sinerji hedefimize ulaştırdı. Şampiyon olurken Konyaspor'un 1 lirasına halel getirtmedik, bundan sonra da getirmeyeceğimizin bilinmesini isterim. Öncelikle Süper Lig'de kalıcı, daha sonrasında yukarılara oynayan, taraftarıyla bütünleşerek bunu gerçekleştireceğine inandığımız bir kulüp için çalışacağız. Konyaspor'da artık her yönde kalitenin yükseleceğinin sözünü veriyoruz. Geçen yıldan daha zor bir görevi aldığımızı biliyoruz. Bu görevi layıkıyla yerine getireceğimize dair söz veriyoruz..."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.