Görme engellilerde futsal heyecanı başladı
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu 2014 faaliyet takviminde yer alan B2-B3 Futsal 2. Lig 1.Devre müsabakaları Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Salonunda başladı.
Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu 2014 faaliyet takviminde yer alan B2-B3 Futsal 2. Lig 1.Devre müsabakaları Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Atatürk Spor Salonunda başladı. 10-13 Haziran 2014 tarihleri arasında oynanacak olan heyecan dolu bu zevkli müsabakalarda 8 kulüpten 50 antrenör ve 80 sporcu ter dökecek. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından ilk olarak kürsüye çıkan Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Mustafa Elduran, gelen misafirlere hoş geldiniz diyerek, sporcu, antrenör, idareci ve hakemlere başarılar diledi. Ardından konuşma yapan Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Abdullah Çetin, organizasyonda emeği geçen özellikle Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüze ve görevli personellere teşekkürlerini ileterek, katılan tüm sporculara fairplay çerçevesinde bir müsabaka geçmesini temenni ederek başarılar diledi. Konuşma programının ardından, Başkent Gesk ve Anatolia maçının başlama vuruşu ile B2-B3 Futsal 2.Lig 1 Devre müsabakaları ilimizde start aldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.