Görme engelli judocular Ankara’da kampa girecek
Görme Engelliler Judo Milli Takımı, bugün Ankarada kampa girecek.
Antalya’da mart ayında gerçekleştirilecek olan dünya şampiyonasına hazırlanan judocular, ikinci etap kamp çalışmaları için Ankara’da toplanacak. Dünya şampiyonasına hazırlanacak milli takım kampına erkeklerde 15, bayanlarda ise 11 olmak üzere 26 sporcu davet edildi. Milli Takım Teknik Direktörü Bünyamin Er yönetimindeki kamp, 22 Ocak tarihinde sona erecek.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.