Görevler belli oldu
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı gerçekleşti. Başkanlık görevini Hakan Faydasıçok üstlenirken, başkan yardımcıları ve basın sözcüsü Tunahan Turhan’ın görevi değişmedi.
Torku Konya Selçuk Üniversitesi’nde önceki gün yapılan yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı gerçekleşti yeni yönetimde görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti; Başkan HakanFaydasıçok, 2.Başkan Targun Polat, Sportif İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Kerem Öten, Mali İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Yaman, İdari İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nazmi Burak Güvenek, Basın Sözcüsü -Medya Sorumlusu Tunahan Turhan, Genel Sekreter Osman Başaran, Basketbol Şube Sorumlusu As Başkan Ahmet Sertok, Basketbol Şube Sorumlusu Fuat Tuza, Basketbol Şube Sorumlusu Mehmet İngör, Basketbol Şube Sorumlusu Ömer Demirhan, Basketbol Şube Sorumlusu Emre Erdiren, Alt Yapıdan Sorumlusu As Başkan Ali Yenisar, Alt Yapı Sorumlusu Cihan Ağaoğlu, Alt Yapı Sorumlusu Gökhan Yalçın, Hukuk İşlerinden Sorumlu As Başkan Bahadır Dilek, Hukuk İşleri Sorumlusu Suat Çetinkaya, Reklam ve Pazarlamadan Sorumlu As Başkan Murat Ünlü, Deplasmandan Sorumlu As Başkan Ümit Uçar, Kamu Kurumlar Ve Stk İlişkilerinden Sorumlu As Başkan Mehmet Ali Görgülü, Üniversite İle İlişkiler Sorumlusu Gürkan Uçar, Üniversite İle İlişkiler Sorumlusu Aykut Bedük, Üniversite İle İlişkiler Sorumlusu Hakan Yalçın
Torku Konya Selçuk Üniversitesi yeni dönem icra ve disiplin kurulu üyeleri ise şu şekilde: İcra Kurulu; Gökhan Çelik Başkan, Hakkı Polat, Mehmet İngör, Ömer Demirhan, Mevlüt Oral, Abdulkerim Selek. Disiplin Kurulu; Ali Arıkoğlu Başkan, Mustafa Baykan, Bahadır Dilek, Suat Çetinkaya
Sarı mavililerin transfer komitesi ise şu isimlerden oluştu; Kerem Öten, Gökhan Çelik, Fuat Tuza, Ahmet Sertok, Gökhan Yalçın.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.