Gölyazı Belediye 1. Küme’yi istiyor
Futbol 2. Amatör Küme’nin müdavimlerinden Gölyazı Belediyespor, bu sezon ayağına kadar gelen 1. Küme şansını tepmek istemiyor.
Yeşil-kırmızılı takımın Genel Kaptanı Faruk Bozdağ çok iyi bir şans yakaladıklarını belirterek, “Sezon başında iddialı olduğumuzu ve geçmiş sezonlarda olduğu gibi geri adım atmayacağımızı söylemiştim. Belki çok az maç yaptık ama şu anda play off oynamanın eşiğine geldik. Gölyazı Belediyespor, play-off’larda karşısına kim çıkarsa çıksın geçip, 1. Küme’ye yükselecek güce sahiptir. Genç arkadaşlarımıza güveniyoruz, diğer rakiplerimize de saygılıyız. Ancak biz 1. Küme’yi diğerlerinden fazla istiyoruz. Şu anda tek sıkıntımız antrenman eksikliği, bunu da play off maçlarına kadar gidereceğiz. Halkımızın futbola ilgisinin gün geçtikçe artması, bizim için ayrı bir avantaj. Tüm güçlükleri yenerek, istediğimizi elde edeceğimize inanıyorum. Bundan sonrası sözün bittiği yer, son söz futbolcularımızın olacak. Hedefe ulaşıp, bizleri sevindirecekler” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.