Golden sonra geçmiş olsun dileği
Sarayönü Belediyespor-Ç.Çumra Belediyespor karşılaşmasında Okan Altunbilek, penaltı golünün ardından golünü Tayyar'a hediye etti.
Sarayönü Belediyespor-Ç.Çumra Belediyespor karşılaşmasında Okan Altunbilek, penaltı golünün ardından golünü Tayyar'a hediye etti. İkinci yarı hazırlık döneminde sakatlanan ve geçtiğimiz hafta ameliyat olan Tayyar'ı takım arkadaşları unutmadı. Formasının altındaki tişörte 'Geçmiş Olsun, Tayyar Karadağ' yazan Okan attığı golün sevincini arkadaşıyla bu şekilde paylaştı
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.