Golbol heyecanı Zonguldak’ta başlıyor
Golbolda erkekler ve bayanlar lig müsabakaları, bugün Zonguldak’ta başlıyor.
Erkeklerde 1. ve 2. Lig, bayanlarda ise 1. Lig ikinci devre maçlarının yapılacağı müsabakalar, 31 Temmuz Pazar günü sona erecek.Müsabakalar kapsamında ayrıca uluslararası hakemlere sertifika yenileme ile 1. düzey uluslararası hakemlik sınavları da yapılacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.