Göksen: Orduspora çok iyi hazırlandık
Bank Asya 1. Ligde mücadele eden Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Orduspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Kulüp başkanı Ünsal Göksen, yaptığı açıklamada, kendi tesislerinde yaptıkları Orduspor maçı hazırlarının çok iyi geçtiğini, yarın uçakla Ordu’ya hareket edeceklerini söyledi. Göksen, Cumartesi günü Ordu’da hafif bir ter idmanı yaparak maç saatini bekleyeceklerini ifade ederek, şöyle konuştu: “Futbolcularımız, teknik direktör Cemal Gürsel Menteşe nezaretinde çok yoğun bir hazırlık döneminden geçti. Konyaspor ve Kartalspor galibiyetinin de verdiği yüksek moralle futbolcularımız hırslı ve istekli çalıştı. Bu durum, galibiyet umutlarımızı daha da artırıyor. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz. Zor olanı başarmak ve üst üste 3 maçı kazanabilmenin hesabını yapıyoruz.” Göksen, cezalı futbolcuları olmadığını, sakat olan Uğur, Onur, Buğra ve İdris’in durumunun ise maç günü belli olacağını sözlerine ekledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.