Göksen: Dardanelspor maçını almak istiyoruz
Bank Asya 1. Ligde yer alan Gaziantep Büyükşehir Belediyesporda, Çanakkale Dardanelspor maçının hazırlığı sürüyor.
Kayseri Erciyesspor’u 3-0’lık net bir skorla yenerek 3 puan alan mavi beyazlı ekip, Çanakkale Dardanelspor maçını da kazanarak, ilk yarıyı galibiyetle tamamlamak istiyor. Kulüp Başkanı Ünsal Göksen, yaptığı açıklamada, Çanakkale Dardanelspor maçını kazanmak istediklerini söyledi. Çanakkale Dardanelspor maçına Kayseri Erciyesspor galibiyetinin verdiği yüksek moralle hazırlandıklarını ifade eden Göksen, şöyle konuştu: “Moralleri çok yüksek olan futbolcularımız, zorlu maç için yoğun bir çalışma yapıyor. Futbolcularımızın hırslı ve istekli olmaları, galibiyet umutlarımızı daha da arttırıyor. Amacımız, ilk yarının son maçını da kazanarak, yeni bir başarıya imza atmak. Deplasmanda karşılaşacağımız bu maçta, işimizin kolay olmadığını biliyoruz. Rakibimiz de bu maça galibiyet için çıkacak. Zorlu bir maça çıkacağımızı biliyoruz.”
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.