Giresunspor-Konyaspor maçı Taner Gizlenci’nin
Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, Giresunspor ile Konyaspor arasında yapılacak maçı Taner Gizlenci yönetecek.
Boluspor ile Karabükspor maçında ise İlker Meral düdük çalacak. Ligde diğer maçlarında görevli hakemler şöyle: Pazar: Bucaspor-Rizespor: Erbay Aldemir. Kocaelispor-Mersin: Çağatay Şahan. Gaziantep BŞ-Erciyesspor: Zafer Demir. Altay-Dardanelspor: Fethi Serkan Koçak. Samsun-Kartal: Hakan Ceylan. Hacettepe-Karşıyaka: Gökhan Güneşer. Pazartesi: Adanaspor-Orduspor: Mustafa Öğretmenoğlu..
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.