Giray Bulak: İlk iki şansını kovalayacağız
TFF 1. Ligde yarın sahasında Karşıyakayı ağırlayacak olan Çaykur Rizesporun teknik direktörü Giray Bulak, Karşıyaka maçını kazanarak ilk iki şansını kovalayacaklarına inandığını söyledi
Bulak, yaptığı açıklamada maçın kolay olmayacağını belirterek, “Karşıyaka iyi bir takım ve iyi bir teknik ekibe sahipler. İşimizin kolay olmayacağı bir maç oynayacağız. Kazanmak bizim için çok önemli. Karşıyaka maçını kazanarak ilk iki şansımızı kovalayacağımıza inanıyorum. Sezon sonuna kadar ilk ikiyi kovalayacağız” dedi. Rakiplerinin ilk 6 takım içerisinde yer almak için karşılaşmaya büyük önem vereceğini ifade eden Giray Bulak, “Bizim de ilk iki takımdan kopmamak için çok değer verdiğimiz bir maç. Her iki takım içinde hedef maçı. Puan kaybı yaşamak istemiyoruz. Futbolcularımızla konuştuğumuzda sadece oynayacağımız haftaya odaklanmak istediğimizi belirtiyoruz. Bu bizi daha az yoruyor. Oynayacağımız her maça şampiyonluk maçı olarak bakıyoruz” diye konuştu. Bulak, İyi niyetli oyunculardan kurulu bir takım olduklarının altını çizdi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.