Genç oyuncu Turan, Hırvatistan’a gidiyor
Sarayönü Belediyespor’un gözde oyuncusu Turan, Amatör Bölge Karma ile birlikte Hırvatistan’a gidecek.
Bu sezon ilk defa düzenlenen Ankara Bölge Karması’nın şampiyon olmasıyla tamamlanan turnuva sonunda Sarayönü Belediyesporlu futbolcu Turan’ın da forma giydiği karma Hırvatistan’a gitmeye hak kazandı. Ankara karması Türkiye şampiyonu olarak, UEFA tarafından düzenlenecek Regions Cup turnuvasında ülkemizi temsil etme hakkını kazandı. Ankara Karması’na seçilen Sarayönü Belediyesporlu Turan Polat, turnuvada oynanan maçlarda sonradan oyuna girerek forma giyerken, stoper de görmeye alıştığımız başarılı oyuncu kanatta ve ön libero mevkilerinde de denendi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.