Genç kartallar grubunda lider
Konya yerel liginde mücadele eden Torku Konyaspor genç erkek takımı oynadığı 6 maçı da kazanarak A Grubunda liderliğini sürdürdü.
Konya yerel liginde mücadele eden Torku Konyaspor genç erkek takımı oynadığı 6 maçı da kazanarak A Grubunda liderliğini sürdürdü. Genç Erkekler A Grubunda Salı günü Torku Konyaspor Basketbol B takımı Konyagücü ile karşılaştı. Torku Konyaspor Basketbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerinin de izlediği bu maçı yeşil-beyazlıekip, üstün bir oyunun sonunda 83-72 kazanarak yenilmezlik unvanını korudu. A Grubu’nda 6’da 6 yaparak karşısına kim çıkarsa yenip geçen takımımız, lider durumda bulunurken oynanan 6 maç sonunda rakip potalara toplam 481 sayı bırakarak grubunun en çok sayı üreten takımı olarak da dikkat çekti. Torku Konyaspor’u 1 yenilgi ile Selçuklu Belediyesi ikinci sıradan, Başak Gençlik ise üçüncü sıradan takip ediyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.