Gaziantep Karşıyaka hazırlıklarına başladı
Bank Asya 1. Lig’de yer alan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor, Karşıyaka maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Teknik direktör Cemal Gürsel Menteşe, yaptığı açıklamada, mutlak galibiyet için hazırlandıkları Kardemir Karabükspor maçında, beklenmedik bir şekilde sahadan farklı yenilgi ile ayrıldıklarını, bu maçı unutarak, tüm dikkatlerini Karşıyaka maçına yönelttiklerini söyledi. Sahalarında farklı yenilgi ile 3 puan kaybettikleri için çok üzgün olduklarını belirten Menteşe, futbolcuların yenilginin şokunu üzerlerinden atmaya çalıştığını ifade etti. Futbolda, her zaman için geleceğe bakılmasının gerekli olduğunu dile getiren Menteşe, şöyle konuştu: “Kardemir Karabükspor maçında erken gelen goller, hakemin iyi maç yönetememesi ve futbolcuların beklenilen mücadeleyi sergileyememesi nedeniyle farklı yenilgi kaçınılmaz hale geldi. Ancak, bu maçı unutarak, önümüzdeki maçlara başlamak zorunda olduğumuzu biliyoruz. Futbolcularla bir araya gelerek, durum değerlendirmesi yaptık. Eksiklerimizi, hatalarımızı tespit etmek için çalışmalarımız devam ediyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.