Futsal Ligi devam ediyor
TFF 2015 Konya Futsal Ligi Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçlarla devam ediyor.
TFF 2015 Konya Futsal Ligi Atatürk Spor Salonu’nda oynanan maçlarla devam ediyor. A Grubunda; Tümosanspor, Anadolu Derespor, Selçuklu İdmanyurdu, TeiaşGençlikspor. B GrubundaMonivaspor, Demirspor, Ars Park Sanayispor ve Muhasebe Gençler'in bulunduğu futsal liginde alınan sonuçlardan sonra A Grubunda, Selçuklu İdmanyurdu, Tümosanspor ve B Grubunda; Ars Park Sanayispor, Demirspor grup birincisi olmak için mücadele ediyor. Müsabakalar sonunda Konya’yı Türkiye Futsal Şampiyonası'nda 2 kulüp temsil edecektir.
Konya Futsal İl Temsilcisi İbrahim Karabacak yaptığı açıklamada 3 SezondurKonya’da amatör spor kulüpleri arasında gerçekleşen futsal liginin oldukça sevildiği heyecanlı ve mücadeleli maçların oynandığı lig sonunda 2 takımı Türkiye Futsal Şampiyonası’na göndereceklerini belirterek ekiplere başarılar diledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.