Forma dağıtımı devam ediyor
Konyaspor yönetiminin öğrencilerdeki Konyaspor sevgisini arttırmak ve Konyasporluluk bilincini geliştirmek amacıyla başlattığı Forma Kampanyası'ndaki ikinci dağıtım Nakipoğlu İlköğretim Okulu'nda ger
Konyaspor yönetiminin öğrencilerdeki Konyaspor sevgisini arttırmak ve Konyasporluluk bilincini geliştirmek amacıyla başlattığı “Forma Kampanyası'ndaki ikinci dağıtım Nakipoğlu İlköğretim Okulu'nda gerçekleştirildi. Reklam İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Kaya'nın da katıldığı dağıtım töreninde firma sponsorları İDS Söve'den Ferdi Kabakçı ve Ayata İnşaat'tan Ahmet Ayata'da hazır bulundu. Öğrencilere toplam 400 adet Konyaspor Forması dağıtıldı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.