Fildişi 1. Lig takımı Konya’ya geliyor
Fildişi Sahilleri’nin 1. Futbol Liginde mücadele eden Cercle Sportif d’Attecoube takımı Anadolu Derespor Kulübünün davetlisi olarak Konya’ya geliyor.
Fildişi Sahilleri’nin 1. Futbol Liginde mücadele eden Cercle Sportif d’Attecoube takımı Anadolu Derespor Kulübünün davetlisi olarak Konya’ya geliyor. Konyaspor gibi yeşil-beyazlı renklere sahip kulüp Konya’da bir hafta kalacak ve daha sonra Antalya’ya geçerek burada bir ay kamp yapacak. Kulüp Konya’da bulunduğu süre zarfında çeşitli takımlarla hazırlık maçları oynayarak Konya gezisi yapacak.
ABİDİN KURT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.