Fatih Bilgiç Balkan 3.sü oldu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu Milli atlet Fatih Bilgiç 57. Balkan Kros Şampiyonasında Balkan 3.sü olarak bronz madalya kazandı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü sporcusu Milli atlet Fatih Bilgiç 57. Balkan Kros Şampiyonasında Balkan 3.’sü olarak bronz madalya kazandı. Geçtiğimiz Cumartesi günü Kocaeli'de yapılan Balkan Kros Şampiyonasına Türkiye, Romanya, Bulgaristan, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk ve Sırbistan’dan toplam 103 sporcu katıldı. Bu yıl 57.’si yapılan Balkan Kros Şampiyonasında; Türkiye Milli Takımı Erkeklerde tüm kategorilerde takım halinde birinci,Bayanlarda ise 23 yaş altında 1., diğer kategorilerde ise takım halinde 2. olarak bir büyük başarıya daha imza attı.7 Nisan tarihinde Fas'ın Casablanca kentinde yapılacak olan Kral Kupasında 10.000 m. koşmaya hazırlanan Milli sporcu Fatih Bilgiç bu yarışta da derece elde etmek istiyor.
SPOR SERVİSİ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.