Eskrimde hamleler Mevlana kupası için yapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eskrim İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan ‘‘Mevlana’yı Anma Kupası’’ müsabakaları 20-21 Aralık tarihleri arasında yapıldı
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eskrim İl Temsilciliği 2014 yılı faaliyet takviminde yer alan ‘‘Mevlana’yı Anma Kupası’’ müsabakaları 20-21 Aralık tarihleri arasında yapıldı Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Eskrim Salonunda yapılan müsabakalar sonucu ilk 3 şu şekilde oluştu:MİNİK ERKEK EPE, 1.Halis Ünveren, 2.Melih Kocabaş, 3.Emre Karaman MİNİK KIZ EPE 1.İpek Gökbulut, 2.Zenyep Türe,3.Seren Sıla Uysal
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.