Ersöz: Sporda iyi işler oluyor
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz, son yıllarda ülkemizde ve Konya’mızda önemli ve başarılı sosyal ve sportif aktivitelere imza atıldığını söyledi
Son yıllarda ülkemizde ve Konya’mızda önemli ve başarılı sosyal ve sportif aktivitelere imza atıldığını söyleyen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz,“Okullarımızda çocuklarımızın ayaklarına getirilen bu salonlar ülkemizin zenginliğinin işaretidir. Milli Eğitimize bağlı okulların sportif faaliyetleri organize eden bir kuruluş olarak bizlerin yapması gereken tesislerin belediyelerimiz tarafından yapılmasından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.