Ersöz judoculara ziyarette bulundu
Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Ersöz İlimizde kampta bulunan Judo Ümitler Milli Takımını ziyaret etti.
11-12 Nisan 2015 tarihleri arasında Çek Cumhuriyetinde yapılacak olan Judo Ümitler Avrupa Kupası hazırlıklarını Konya’da sürdüren Milli Takım kampını ziyaret eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz, sporculara baklava ikramında bulundu. Ziyarete Konya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Cevdet İşbitirici’de katılarak sporculara başarı dileklerinde bulundu. Çek Cumhuriyetinde yapılacak olan Judo Ümitler Avrupa Kupasında Milli takımımıza başarı dileklerinde bulunan Ersöz, “Ülkemizi temsil edecek sporcularımız burada son derece disiplinli ve özverili bir çalışma içerisindeler, İnşallah Mevlana Şehri Konya’mızda aldıkları enerji, motivasyon ve inançla Çek Cumhuriyetinde Ay Yıldızlı bayrağımızı göndere çektirecekler” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.