Ereğlispor Beşiktaş’a hazırlanıyor
Aroma Bayanlar Voleybol 1. Liginde mücadele veren Ereğli Belediyesporda ikinci yarı hazırlıkları aralıksız sürüyor.
16 Ocak Cumartesi günü kendi sahasında Beşiktaş ile karşılaşacak olan Yeşil-Beyazlılarda önemli bir eksiklik bulunmazken, oyuncuların antrenmanlarda sergiledikleri performans teknik heyetin yüzünü güldürüyor. İkinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istediklerini ifade eden Ereğli Belediyespor Antrenörü Ahmet Ata Onar, “Sezonun ilk yarısı Taylandlı oyuncularımızın sık sık milli maçları için ülkelerine gitmeleri nedeniyle bir hayli sıkıntılı geçti. Artık hepsi geri döndü ve ikinci yarı boyunca bizimle birlikte olacaklar. Şu anda tam kadro çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlk maçta yendiğimiz Beşiktaş ile kendi sahamızda karşılaşacağız. Rakibimiz yaptığı takviyelerle kadrosunu güçlendirdi. Ama bizde iyi bir ekibiz. Oyuncularıma güvenim tam. Hedefimiz rakibimizi yenerek sezonun ikinci yarısına galibiyetle başlamak” dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.