Ereğli’nin Sultanları Yeşilyurt’u 3-1’le geçti
Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Liginde mücadele eden temsilcimiz Ereğli Belediyesi, Yeşilyurtu 3-1 yendi.
Üst üste aldığı yenilgilerle kan kaybeden ve geçtiğimiz yılki performansından uzak bir çizgi çizen Ereğli Belediyespor, evinde ağırladığı Yeşilyurt önünde aldığı galibiyetle moral buldu. Toplam 90 dakika süren maçta ilk seti 25-23 kazanan sultanlar büyük bir çekişmeye sahne olan ikinci seti 24-26 kaybetti ve setler 1-1’e geldi. 3. seti 26-24 ve son seti de 25-10 gibi farklı bir skorla alan Ereğli’nin sultanları galibiyete 3-1’lik skorla gitmesini bildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.