Ereğli yenilgisi bardağı taşırdı
Aroma Bayanlar 1. Voleybol Ligi takımlarından Ankaragücü'nde antrenör Barbaros Çelenk istifa etti.
Sarı-Lacivertli ekip, geçen hafta cezası nedeniyle Kayseri’de oynanan maçta Konya Ereğli Belediyesi’ne 3-2 mağlup olmuştu. Aroma Bayanlar 1. Voleybol Ligi'ne iyi bir başlangıç yapamayan ve 7 maçta 6 mağlubiyet alan Ankaragücü'nde antrenör Barbaros Çelenk görevinden ayrıldı. İki sezon önce 3. Lig'de mücadele eden Ankaragücü'nü 1. Lig'e kadar yükselten Barbaros Çelenk, iyi voleybola rağmen alınan mağlubiyetler karşısında görevi bıraktı. Barbaros Çelenk yönetimindeki Ankaragücü, bu sezon 7 maçta 1 galibiyet alabilirken 5 puanla 12 takımlı ligde 11. sırada yer alıyordu. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Barbaros Çelenk, takımdaki kötü gidişatın önüne geçememesi ve takımın önünü açmak adına böyle bir karar aldığını ifade etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.