Erdemli İzcilik kulübü Ersöz'ü ziyaret etti
Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetimi,Ömer Ersöz’ü ziyaret etti.
Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Yönetimi, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz’ü ziyaret etti. Erdemli Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü yönetim kurulu ve spor birimi sorumlusu Ali Ağar, yönetim kurulu üyesi Ahmet Altıkulaç ve Kerim Altınkaya, Konya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ömer Ersöz’ü ziyaret ederek teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.