Erdem: Halkı sandık başına davet ediyoruz
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Akşehir Ticaret Odasını ziyaret etti. AK Partili Milletvekilleri olarak ilçelere her dönem ziyaretler yaptıklarını belirten Erdem, esnafı, memurları yerinde ziyaret ettiklerini söyledi.
Referandumla ilgili olarak halkı sandık başına götürmeye, halkı daha iyi bilgilendirmek adına çalışmalar ve uyarılar yaptıklarını dile getiren Erdem, şunları kaydetti: ''Siyasi kimliğimizi bırakarak Anayasa değişikliği metninin içeriğine bir partili gözüyle bakılmadan okunmasını sağlamaya çalışıyoruz. Demokratik haktan hareketle, özgür ifadenizle 'evet' veya 'hayır' yönünde oy kullanabilirsiniz. Referandumun Türkiye'nin en ücra köşelerine demokrasi götüreceğine ve daha gelişmiş, demokratikleşme ilerlemiş bir Türkiye'ye hep birlikte ulaşacağımızı düşünüyor ve umut ediyorum.''
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.