Erdal:Çok çalışmamız lazım
Yeni oluşan bir takım olmalarına rağmen üst düzeydeki arkadaşlık dolayısıyla uyum sorununu fazla yaşamadıklarını ve çok iyi bir çalışma döneminden geçtiklerini bildiren yeşil-beyazlı ekibin tecrübeli oyuncusu Erdal Kılıçaslan, yeni sezonda başarılı olacak
Çok sıkı bir hazırlık dönemi yaşadıklarını söyleyen Erdal Kılıçaslan, "Süper Lig'in en yeni takımı biziz. Bu yüzden rakiplerimizle aramızda var olan eksiklikleri gidermek adına çok çalışmamız gerekiyor. Konya'da başlayan Kızılcahamam'da devam eden ve son olarak bulunduğumuz Avusturya kampında üst düzeye çıkan çalışmalardan ve çalışma temposundan memnunuz. Başarılı olmak istiyorsak sezon başındaki bu ağır tempolu hazırlık dönemini iyi atlatmamız gerekiyor. Çok şükür ciddi anlamda bir sakatlığında olmaması bizim adımıza bir şanstı. Aramıza yeni katılacak arkadaşlar dışında tam kadro çalışıyoruz ve bu da yeni takım olduğumuz için muhtemel uyum sorununu yaşamamamıza neden oldu. İşini çok seven ve iyi yapan bir teknik kadro ile yine işini çok seven tek düşüncesi Konyaspor'un başarısı olan oyuncular topluluğu olarak bizler Konyaspor'un başarılı olmasını istiyoruz. Bakıldığında gerçekten yepyeni bir takım oluştu. Çok çok iyi çalışıyoruz. Arkadaşlarımızla birlikte 'Bir an önce sezon başlasa da Konyaspor'un ne kadar güçlü ve iddialı olduğunu gösterelim' düşüncesindeyiz. Bunun için varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.