Erçetin:Hedefimiz iyi başlangıç yapmak
Anadolu Selçukluspor'un yeni menajeri Mesut Erçetin, yeşil-beyazlı ekibin yeni teknik adamı Zafer Turan ile sinerji kazandığını söyledi
Anadolu Selçukluspor'un yeni menajeri Mesut Erçetin, yeşil-beyazlı ekibin yeni teknik adamı Zafer Turan ile sinerji kazandığını söyledi. Takımın havasının iyi olduğunu ve işlerin yolunda gittiğini ifade eden Erçetin; Ligin son haftalarında ve birince kamp döneminde yaşanan olumsuz havadan eser kalmadı. Oldukça iyi bir durumda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sakatlarımızın iyileşmesi ile de ayrı bir moral kazandık. Lige iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Yeni Malatyaspor, Balıkesirspor ve Denizli Belediyespor gibi oldukça zorlu görünen üç maçlık bir periyot bizi bekliyor. Bu maçlardan alacağımız skor ve sonuçlara göre yeniden heflerimizi belirleyeceğiz” diye konuştu.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.