En zor sınav
Anadolu Selçukluspor bugün deplasmanda grup lideri Hatayspor’a konuk olacak.
Anadolu Selçukluspor bugün deplasmanda grup lideri Hatayspor’a konuk olacak. Yeşil-beyazlı ekip zorlu maçtan alacağı puan yada puanlarla daha da rahatlamak istiyor. Saat 14.30’da başlayacak karşılaşma Hatay Atatürk Stadında oynanacak
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grupta mücadele eden Anadolu Selçukluspor sezonun 28. hafta maçında bugün lider Hatayspor’a konuk olacak. Saat 14.30’da başlayacak karşılaşma Hatay Atatürk Stadında oynanacak. Maçı Eskişehir Bölgesi Ulusal hakemlerinden Mesut Carık yönetecek. Carık’ın yardımcılıklarını Bilecik’ten Fatih Gündoğdu ve Eskişehir’den Mehmet Kağan Bingül yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi Eskişehir’den Barış Önal
MORALLİ ANADOLU KAZANMAK İSTİYOR
Tarsus İdmanyurdu deplasmanından galibiyetle dönerek kümede kalma adına müthiş bir avantaj yakalayan moralli Anadolu Selçukluspor zorlu Hatayspor deplasmanından en az 1 puanla dönmenin hesabı içinde. Yeşil-beyazlı ekip lider Hatayspor karşısına küme düşme hattından uzaklaşmanın rahatlığı ile çıkacak. Tarsus karşısındaki galibiyeti ile üzerindeki baskıyı ve stresi atan Anadolu Selçukluspor’un lider Hatayspor karşısında daha iyi futbol sergilemesi bekleniyor Anadolu Selçukluspor’un bugünkü rakibi Hatayspor sahasında oynadığı 14 maçta 8 galibiyet 3 beraberlik 3 yenilgi aldı. Hatay ekibi bu maçlarda 23 gol atarken kalesinde 11 gol gördü. Lider Hatayspor bu maçlarda 27 puan topladı.
ANADOLU DIŞARDA KAZANIYOR
Anadolu Selçukluspor deplasmanda oynadığı 13 maçta 4 galibiyet aldı. Yeşil-beyazlı ekip 5. galibiyetini zorlu Hatay deplasmanında almak istiyor. Yeşil- beyazlılarda sakatlığı devam eden Adülkerim Bardakçı kadroya dahil edilmezken, hafta içi antrenmanında hafif sakatlık geçiren futbolcumuz Yaser Hacımustafaoğlu’nun durumu ise bugün netlik kazanacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.