Emine Koçak’a UEFA’dan görev
Konya’nın başarılı tek bayan hakemi olan Emine Koçak’a UEFA’dan görev. 4 -11 Ağustos 2010 Kuzey İrlanda da UEFA Bayanlar Şampiyonlar ligi 7.grup maçlarında görev yapacak
Koçak daha öncede 23 ağustos 2009 tarihinde bayanlar dünya kupası eleme müsabakası Galler -Çek Cumhuriyeti maçında görev almıştı. Başarılı hakem Emine Koçak, Dilan Deniz Gökçek’in yardımcılığını yapacak. Koçak yabancı hakemlerle de karşılaşmalara çıkacak. Emine Koçak’ın aldığı bu görev Konya spor camiası tarafından sevinçle karşılandı. Koçak Konya amatör futbolunun da vazgeçilmeyen başarılı hakemlerinden birisi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.