Elektrikler gidince maça ara verildi
Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor maçının ilk yarısında maç oynandığı sırada kesilen elektrikler ardından maça bir süre ara verildi.
Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor maçının ilk yarısında maç oynandığı sırada kesilen elektrikler ardından maça bir süre ara verildi. Otomatik olarak devreye girmesi gereken jeneratörün de devreye girmemesi aranın uzamasına neden olurken, yapılan müdahale adından stadyuma yeniden elektrik verildi. Maç 10 dakika durması ardından yeniden başladı. Yaşanan elektrik kesintisinin şehir genelindeki bir arızadan kaynaklandığı iddia edildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.